درباره ما

فروش آنلاین، استراتژی کلیدی برای دنیای امروز

با کالازینو تجارت آنلاین خود را حرفه‌ای آغاز کنید‌

دنیای آنلاین این روزها به قدری گسترده شده که در هر گوشه و کناری، می‌توان ردپای آن را در تعاملات مردم مشاهده کرد. این موضوع و رشد بی‌سابقه دنیای موبایل و اینترنت در بازار کشور، فرصت بسیار ویژه‌ای را در اختیار صاحبان کسب و کار قرار می‌دهد تا با حضور قدرتمند در دنیای آنلاین، مسیر رشد و توسعه خود را با سرعت بیشتری بپیمایند.

کالازینو به وجود آمده تا کسب و کارهای کوچک و بزرگ را برای رسیدن به اهداف بزرگ و قله‌های موفقیت همراهی کند.

با ما همراه شوید ...

کالازینو چیست؟

هر آنچه برای فروش آنلاین بدان نیاز دارید‌

کالازینو یک سرویس راه اندازی فروشگاه آنلاین است. شما می‌توانید در کالازینو، با کمترین هزینه و زمان ممکن یک فروشگاه اینترنتی کامل با تمامی امکاناتی که در فروشگاه‌های آنلاین حرفه‌ای می‌بینید داشته باشید. ما در کالازینو تلاش کرده‌ایم تا با استفاده از متد برنامه نویسی روز و تیم متخصص برنامه نویسی و مارکتینگ تمامی نیازهای شما برای راه اندازی یک سرویس حرفه‌ای را برآورده کنیم.

ما که هستیم؟

با تیم توسعه دهنده کالازینو بیشتر آشنا شوید

​ما عده‌ای جوان خلاق و حرفه‌ای از دنیای برنامه نویسی و مارکتینگ را گرد هم آورده‌ایم تا تحت رهبری و مدیریت چهره‌های سرشناس حوزه IT، سرویس‌هایی در سطح استانداردهای بین‌المللی را به جامعه وب فارسی و کاربران بی‌شمار آن که به دلیل وجود تحریم‌ها و نابرابری‌های سیاسی، از استفاده از بهترین سرویس‌های روز دنیا بی‌بهره بوده‌اند، اهدا کنیم. ما در این راه با پشتیبانی و سرمایه‌گذاری شرکت‌های این حوزه و استفاده از متد برنامه نویسی روز و خلاقیت و پشتکار جوانان ایرانی، تلاش می‌کنیم تا همیشه در مسیر رشد و توسعه بهترین سرویس ممکن قدم برداریم. نمونه‌های این رشد و توسعه را می‌توانید در عملکرد سرویس کالازینو مشاهده کنید.

تیم توسعه دهنده کالازینو

محمد حسین ملک

هیچی

محمد حسین ملک

هیچی

محمد حسین ملک

هیچی

محمد حسین ملک

هیچی