دریافت نمایندگی در کالازینو چه مزایایی دارد؟

اگر شما قصد ساخت چند فروشگاه برای افراد مختلف یا حتی قصد بازاریابی در جنبش تجارت آنلاین را دارید کالازینو این امکان را به شما می‌دهد که با دریافت نمایندگی ضمن مدیریت یکپارچه و آسان مشتریان خود از مزایای همکاری و مالی نیز برخوردار شوید. این مزایا چیست؟

 • درصد سود مشارکت

  با هر بار تمدید فروشگاه توسط مشتری درصد مشارکت شما پرداخت خواهد شد.

 • افزایش درصد مشارکت با توجه به فعالیت تا 20 درصد

  در صورت فعالیت مستمر و افزایش مشتریان خود می‌توانید درصد سود مشارکت خود را تا 20 درصد افزایش دهید.

 • برگزاری کارگاه‌های آموزشی جذب مشتری رایگان

  کالازینو برای پیشبرد اهداف سرویس‌های خود و ارتقای سطح اطلاعات تئوری نمایندگان در زمینه بازاریابی و افزایش مشتری کارگاه‌های آموزش ویژه‌ای را برای نمایندگان به صورت رایگان برگزار می‌کند.

 • برگزاری جلسات اشتراک تجربه نمایندگان

  کالازینو بر این باور است که همکاری بین نمایندگان سود جمعی را در پی دارد. در همین راستا برگزاری جلسات اشتراک تجربه نمایندگان را در محیطی دوستانه فرصتی قرار داده است تا تبادل تجربیات فروش و افزایش مشتری بین نمایندگان صورت پذیرد.

 • چگونه نمایندگی دریافت کنید؟

  ثبت نام برای نمایندگی در همین صفحه به سادگی برای شما امکان پذیر است. در ضمن با ارتباط با بخش مشاوره کالازینو نیز می‌توانید سوالات احتمالی خود را مطرح نمایید.

مشتریان شما چه کسانی هستند؟

همه! هر شخصی که قصد خرید یا فروش هرچیزی را دارد می‌تواند مشتری شما باشد. شما به هر شخصی که قصد فروش کالا یا کالاهایی را دارد کمک می‌کنید تا کالای خود را در فروشگاه آنلاین خود به فروش برساند.